Naše pokoje

Smíšený šestnácti lůžkový pokoj se sdílenou koupelnou

Smíšený čtyřlůžkový pokoj s vlastní koupelnou

Twin pokoj se sdílenou koupelnou

O hostelu

Hostel Orange se nachází na Václavském náměstí v Praze, ve zrekonstruovaném historickém domě v centru města. Pěšky odtud za 5 minut dojdete k mnoha kulturním a historickým památkám, obchodům, restauracím, barům a kavárnám.

Všechny pokoje mají barevné stěny a výhled buď na dvůr nebo Václavské náměstí. Zatímco mnohé mají vlastní koupelnu, některé využívají společného sociálního zařízení. V mnoha pokojích jsou nástěnné malby a Wi-Fi zdarma.

Hostel Orange má společenskou místnost a salonek s počítačem, kabelovou TV, společnou kuchyňku i pračku. Najdete zde i žehličku a fén.

V hostelové restauraci se podává italská kuchyně. Po celý den si můžete dát čaj a kávu a hosté také mohou využít střešní terasu.

Na Staroměstské náměstí a k Prašné bráně dojdete za 10 minut. Národní divadlo, nákupní centrum Paladium a Karlův most jsou vzdálené 1 km.

Naše hostely

Hostel Ananas

Hostel Ananas se nachází v dolní části Václavského náměstí v samém centru města a jedné z nejrušnějších částí Prahy. Staroměstské náměstí s orlojem je odtud vzdálené 5 minut chůze. Dostupné je bezplatné Wi-Fi připojení. Web