Často kladené dotazy

Jaký je čas příjezdu a odjezdu?

Můžete být ubytováni, jakmile jsou pokoje či postele připraveny, což bývá obvykle ve 14 hodin. Přijedete-li dříve, můžete si nechat zavazadla v naší úschovně zavazadel a poté budete ubytováni ihned, jakmile bude pokoj připraven. Mezitím, co budete čekat, jsou vám k dispozici společné prostory hostelu.. Čas odjezdu je do 11 hodin dopolen.

Co všechno je zahrnuto v ceně?

Pobytová taxa, ložní prádlo, ručníky, bezdrátové připojení k internetu, počítač s připojením k internetu ve společných prostorách, čaj a káva v průběhu dne, mapa města, elektronické trezory na recepci, uzamykatelné skříňky na pokojích (zámek k dispozici za vratnou kauci), plně vybavená kuchyně, úschovna zavazadel během vašeho pobytu a než odjedete, a také skvělé umístění hostelu – přímo na Václavském Náměstí!

Jaké způsoby platby hostel Orange akceptuje?

Můžete platit v českých korunách (CZK), eurech (EUR), kreditní kartou nebo bankovním převodem (po předchozí dohodě).

Poskytujete mapu Prahy?

Ano, hostel Orange Vám zdarma poskytne mapu Prahy. Navíc vám také poskytneme jakékoli další informace či doporučení týkající se míst, obchodů či pamětihodností, které byste mohli navštívit.

Pokud přijdu v noci mohu se ubytovat?

Ano, recepce je v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Jak bezpečno je v hostelu Orange?

Z hlediska bezpečnosti našich hostů a jejich majetku, hostel Orange poskytuje:

  • skříňky na pokojích pro každého z našich hostů (zámky vám poskytneme na recepci za vratnou kauci)
  • úschovnu cenností na recepci
  • úschovnu zavazadel
  • trezor na recepci k dispozici našim hostům
  • kartový system pro přístup do hostelu a do pokojů
  • kamerový systém ve společných prostorách hostelu
Cestujeme jako skupina. Můžeme být ubytováni společně na jednom pokoji?

Nejlepší způsob, jak být ubytováni ve stejném pokoji, je zarezervovat si soukromý pokoj. Pokud to není možné, bude nejlépe, zarezervujete-li si postele pod jedinou rezervací. Máte-li již udělány rezervace odděleně, ale chtěli byste být ubytováni pohromadě, můžete nás kontaktovat prostřednictvím naší e-mailové adresy a my uděláme vše, co bude v našich silách, abychom vám zajistili společný pokoj, avšak nemůžeme vám to zaručit na 100%. Máme dva 4-lůžkové pokoje a dva pokoje typu Double, ostatní pokoje jsou po jednom, takže rezervace na všechny ostatní typy pokojů Vám dává dobrou možnost že budete spolu se svými přáteli, pokud jste zarezervovali stejný typ pokoje.

Je v hostelu Orange k dispozici pračka a sušička?

Ano, máme pro vás k užití pračky a sušičky za velmi atraktivní ceny. Navíc je zde pro vás připraveno také veškeré vybavení pro žehlení. Všechny instrukce a podrobnosti vám budou poskytnuty na recepci, která je pro vás k dispozici 24 hodin denně.