Mapa a navigace

V této sekci najdete nejoblíbenější otázky, jak se k nám dostat z hlavních pražských stanic (letiště, nádraží atd.)

Rezervace

Lokace

Hostel Orange se nachází přímo na Václavském Náměstí, v krásném historickém domě. Nejbližší stanice metra “Můstek” na zelené a žluté lince metra, je situována 2 minuty chůze od hostelu. Při pobytu v hostelu Orange není třeba využívat MHD a platit navíc, neboť vše je v docházkové vzdálenosti od hostelu. Pokud si pro svůj pobyt vyberete Hostel Orange, budete bydlet nejen v historickém centru města, ale rovněž v centru kulturního života a obchodního ruchu. Václavské náměstí 781/20, Praha 1, 110 00

Z letiště

Nasedněte na autobus číslo 119, který jede až na konečnou stanici Nádraží Veleslavín (což je rovněž stanice metra – zelená linka “A”) Přestupte na metro ve směru Depo Hostivař a vystupte ve stanici metra “Můstek” Poté, co z metra vyjdete, budete na Václavském Náměstí. Najděte budovu číslo 20, vchod je společný s restaurací U Balouna. Celá cesta zabere asi 30-35 minut. Zakupte si jízdenku za 32 Kč.

Z hlavního nádraží

Jsou dvě možnosti, jak se k nám dostat:

  • První způsob: Pěšky – toto zabere asi 10-12 minut. Poté, co vyjdete z nádražní budovy, uvidíte před sebou park a za parkem širokou ulici Opletalova. Jděte vlevo, stale po ulici Opletalova, než přijdete (asi za 5 minut) na Václavské Náměstí. Pak stačí najít budovu č. 20, v dolní části náměstí. Vchod je společný s restaurací U Balouna.
  • Druhý způsob: Tramvají – toto zabere asi 9 minut. Poté, co vyjdete z nádražní budovy, jděte doleva, a po 100 metrech přijdete na zastávku tramvaje. Jeďte tramvají č. 9, která jede na Václavské Náměstí. Tramvaj jezdí během odpoledne asi každé 2-3 minuty Poté, co z tramvaje vystoupíte, budete na Václavském Náměstí. Najděte budovu číslo 20, vchod je společný s restaurací U Balouna. Zakupte si jízdenku za 24 Kč.

Z autobusového nádraží Florenc

Jeďte metrem – červenou linkou jednu zastávku ve směru Háje, na Hlavní nádraží, a pak jednoduše následujte návod výše. Stačí si zakoupit jízdenku za 24 Kč.